Souvislost mezi módou, bůčkem a tlačenkou

Souvislost mezi módou, bůčkem a tlačenkou

Je jistě mnoho souvislostí mezi módou, bůčkem a tlačenkou. Většina lidí si jistě ráda dá tlačenku či bůček ke snídani nebo svačině, neboť je to prokazatelně zdravé. A teď se podívejte na modelky, které mnohokrát nejsou ani vidět, jak jsou vyzáblé, hubené a lehké. No prostě jen kost a kůže. Bojí se i jíst, aby náhodou neztloustly a nepohoršily už tak zdegenerované diváky, kteří jsou mnohokrát tlustší než modelky, ale s oblibou se dívají na vyzáblotiny, mašírující po molu.

Mnoha modelkám se také stává, že si na přehlídce zlomí nohu či něco jiného. A víte proč? No přeci protože se bojí dát si ten úžasný bůček nebo tlačenku, které by jim dodali dostatek vitaminů a vápníku na zpevnění kostí a stavební hmoty. Pak vypadají, jak vypadají. Mě osobně by se líbily modelky, které by měly alespoň 150Kg a byly by to pořádné a správně vykrmené macandy, které se ničeho nebojí. Jen se koukněte na film „Fotograf“. Tam figurují pořádné a správné ženy.

Za vše může vkus zvrácených diváků, kteří se s oblibou chodí dívat na mola, kde se promenádují „kostlivci“ v oblečení. Vždyť ti lidé nemohou na modelech či modelkách vidět, jak v modelu, či kostýmu budou vypadat, když modelka váží pouze čtvrtinu vaší váhy.

Mělo by to být, jak měl Menšík narážku na vyzáblé lidi: „Správný český mužský je prdeláč.“